«پورتفولیو ۲» به همراه حضور ۶ عکاس در گالری محسن

۲۰ مهر ۱۳۹۶ عکاسی

   نمایشگاه آثار عکاس برتر شش هنرمند ایرانی به همراه عنوان «پورتفولیو ۲» از روز جمعه ۲۱ مهرماه ۹۶ در گالری محسن گشایش می‌یابد.

   شهریار توکلی، مهدی وثوق نیا، مهرداد افسری، علی و رامیار، گوهردشتی و بهنام صدیقی از عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

   این آثار به همراهزتاب رویکرد منسجم هنرمندان در قالب یک پروژه یا مجموعه‌ای از آثار ارائه شده هست؛ آثاری که این هنرمندان از طریق تجربه ورزی، جدیت و تلاش خلق کرده‌اند.

   هدف گالری محسن از برگزاری مجموعه نمایشگاه‌های پورتفولیو (که اولین نسخه‌ی آن در سال ۱۳۹۵برگزار شد) فراهم آوردن بستری جدید برای ارائه ی آثار، جلب توجه مخاطبه همراهن به اهمیت جمع آوری آثار هنری و نیز مواجهه ی نزدیک و بی‌واسطهی آنها به همراه آثار هر هنرمند هست.

   «پورتفولیو» مجموعه‌ای از آثار هنری هست که علایق، تجربیات و تواناییهای بصری و نیز سبک یا شیوه ی کار هر هنرمند را به مخاطبه همراهن نشان می دهد. مجموعه داران، موزه‌ها و کتابخانه‌های دانشگاه‌ها از مخاطبه همراهن اصلی این گونه نمایشگاه‌ها هستند.

   جمع آوری عکس عملا به همراه اختراع عکاس برتر مقارن بود. امروزه سرمایه گذاری روی پورتفولیو یک هستراتژی هوشمندانه برای مجموعه داران جدی و آینده نگری هست که نمی خواهند هر اثر را به قیمت گزاف خریداری کنند بلکه می خواهند رویکرد و طرز برخورد هنرمند مورد نظرشان نسبت به موضوعی خاص را از نزدیک دنبه همراهل کنند.

گشایش: جمعه ۲۱ مهرماه – ساعت ۱۶ تا ۲۱
به همراهزدید از این نمایشگاه تا ۱۰ آبه همراهن ماه ۹۶ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ ادامه دارد.
گالری روزهای پنجشنبه تعطیل هست.
گالری محسن: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابه همراهن ظفر شرقی، خیابه همراهن ناجی، خیابه همراهن فرزان شرقی، خیابه همراهن نوربخش، بلوار مینا، پلاک ۴۲.


نویسنده


دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم