نمایشگاه گروهی “زندگی زیبه همراهست” | عکاس برتر: خبر و مقاله، آموزش، گالری، فروشگاه

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ عکاسی

  نمایشگاه  گروهی عکس “زندگی زیبه همراهست”  آثار منتخب “مسابقه عکاس برتر زندگی زیبه همراهست”  تا ۳ اسفندماه در گالری تم در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.

  ۱۳۸ کشور دنیا، روز جهانی صرع (دومین دوشنبه فوریه) را جشن می‌گیرند و در بزرگداشت این رویداد جهانی سهیم می‌شوند. امسال، انجمن جهانی صرع، بر آن شد تا یک مسابقه عکاس برتر به همراه موضوع «زندگی زیبه همراهست» به همراه هدف بزرگداشت روز جهانی صرع برگزار نماید. موضوع “زندگی زیبه همراهست!” به این دلیل، گسترده در نظر گرفته شد تا به شرکت‌کنندگان، اجازهٔ انتخاب معنای زندگی را بدهد؛ این که زندگی به همراه وجود صرع، زیبه همراهست؛ این که وقتی به همراه خانواده یا دوستان، اوقات خوشی داریم، زندگی زیبه همراهست؛ یا گاهی طبیعت به ما نشان می‌دهد که زندگی چه قدر زیبه همراهست.

  این مسابقه در ایران به پیشنهاد مدیرگروه عکاس برتر دانشگاه هنر، جناب آقای دکتر مترجم زاده، تبدیل به یک جشنواره ملی شد و انجمن صرع ایران بر آن شد تا تمامی آثار، علاوه بر داوری بین‌المللی، داوری ملی نیز داشته به همراهشد. بر همین اساس دکتر مهدی مقیم نژاد، فرهاد سلیمانی و کتایون قدس راد داوری این نمایشگاه را بر عهده گرفتند.

  مسابقه در دو بخش زیر ۱۲ سال و به همراهلای ۱۲ سال برگزار شد. بیش از ۹۰۰ عکس از ۱۲۱ نفر شرکت‌کننده، به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از این تعداد، ۴ شرکت‌کننده در بخش زیر ۱۲ سال قرار داشتند.

گالری همه‌روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ آماده به همراهزدید علاقه‌مندان می‌به همراهشد.
نشانی گالری تِم: خیابه همراهن کریم‌خان زند، نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ۱۰


نویسنده


دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم