نمایشگاه «همین حوالی ۲» در مؤسسه فرهنگی هنری یادگاران صنعتی

۱۹ مهر ۱۳۹۶ عکاسی

نمایشگاه گروهی «همین حوالی۲» از روز جمعه ۲۱ مهرماه جاری در کرمان گشایش می‌یابد.

در این نمایشگاه عکس ها به همراه گوشی تلفن همراه ثبت و ارایه شده و در گالری یادگاران در موسسه فرهنگی هنری یادگاران صنعتی  به مدت یک هفته به نمایش گذاشته خواهد شد.

این نمایشگاه تاکنون در بندرعبه همراهس ، اصفهان ، زاهدان ، سنندج به نمایش در آمده و در آینده نیز در چندین شهر دیگر از هستان های کشور به نمایش خواهد درآمد.

 در دوره نخست این نمایشگاه که در سال ۹۵ برگزار شد آثار چهار عکاس زمینه عکاس برتر به همراه تلفن همراه به نام های مهدی دادی زاده، حسین پیغامی، مجید فیروزی و کیومرث خوش‌صفت به انتخاب آثار و نمایشگاه‌گردانی مهدی ناظری به نمایش عموم در آمد . مهدی ناظری در سال ۹۶ تصمیم به گسترش این نمایشگاه سالیانه گرفت و تعداد هنرمندان را در این نمایشگاه افزایش داد.

«در همین حوالی۲» ازهمچنین از مجید سعیدی از تهران، رومین محتشم از ارومیه، شادی قدیریان از تهران، جلال شمس آذران از تبریز، مهدی رضوی از مشهد، صادق سوری از زاهدان، سیوا شهبه همراهز از تهران، میلاد صفابخش از کرمان، مهران مافی بردبه همراهر از قزوین، الناز امینی از کرج، خشایار جوانمردی از رشت، بهاره محمدیان از تهران، امیررضا دهقانی از بندرعبه همراهس، مهدی دادی زاده از بندرعبه همراهس، محمدهادی دادی زاده از بندرعبه همراهس و کیومرث خوش صفت از بندرعبه همراهس برای نمایش آثارشان دعوت به‌عمل آورده هست.

نمایشگاه عکس «همین حوالی۲» ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه ۹۶ در نگارخانه یادگاران گشایش می‌یابد و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد یافت. علاقمندان می توانند تا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه  همه روزه غیر از دوشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ از عکس های این نمایشگاه دیدن کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم