نمایشگاه عکس «همین حوالی ۲» در کرمان

۱۹ مهر ۱۳۹۶ عکاسی

   نمایشگاه گروهی عکس «همین حوالی ۲» به کیوریتوری مهدی ناظری از روز جمعه ۲۱ مهرماه ۹۶، ساعت ۱۷ در نگارخانه یادگاران کرمان گشایش می‌یابد.

   در این نمایشگاه که پیش‌تر نیز در اصفهان برگزار شده بود، تمامی عکس‌ها به همراه تلفن همراه ثبت و ارائه شده هست. هنرمندان حاضر در این دوره از نمایشگاه عبه همراهرتند از:

   مجید سعیدی از تهران، رومین محتشم از ارومیه، شادی قدیریان از تهران، جلال شمس آذران از تبریز، مهدی رضوی از مشهد، صادق سوری از زاهدان، سیوا شهبه همراهز از تهران، میلاد صفابخش از کرمان، مهران مافی بردبه همراهر از قزوین، الناز امینی از کرج، خشایار جوانمردی از رشت، بهاره محمدیان از تهران، امیررضا دهقانی از بندرعبه همراهس، مهدی دادی زاده از بندرعبه همراهس، محمدهادی دادی زاده از بندرعبه همراهس و کیومرث خوش صفت از بندرعبه همراهس.

   گفتنی هست دوره نخست این نمایشگاه در سال ۹۵ به همراه نمایش آثار مهدی دادی‌زاده، حسین پیغامی، مجید فیروزی و کیومرث خوش‌صفت به انتخاب و نمایشگاه‌گردانی مهدی‌ناظری برگزار شده بود.

   علاقمندان می توانند تا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه (به جز روز دوشنبه) از ساعت ۱۷ تا ۲۰ از عکس‌های این نمایشگاه در نگارخانه یادگاران به نشانی کرمان، خیابه همراهن شریعتی، بین طهماسب آبه همراهد و به همراهغ ملی دیدن کنند.


نویسنده


دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم