نشست بررسی نقش پژوهش و آموزش در عکاس برتر مستند

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ عکاسی

   به همت کانون عکس دانشگاه سوره جلسه نشست و گفتگو به همراه «بهنام صدیقی» به همراه محوریت بررسی آثار هنرمند و گفتگو پیرامون نقش پژوهش و آموزش در عکاس برتر مستند برگزار خواهد شد.

   در این نشست بهنام صدیقی به همراه همراهی هادی آذری، به عنوان مدیر نشست و منتقد، مبه همراهحث را در دو بخش پی‌گیری خواهند کرد:

   در بخش اول علاوه بر بررسی آثار هنرمند به دو پرسش عمده پرداخته می‌شود:

– آموزش دانشگاهی در کیفیت اثر هنری و روند کاری هنرمند چه تأثیراتی داشته هست؟
– چگونه گالری‌ها و در کل به همراهزار هنری بر  سازوکار تولید اثر اعم از پژوهش، ایده، اجرا، انتخاب موضوع و درنهایت ارائه در دوره‌های مختلف تأثیر می‌گذارد و درواقع هویتی را برای آثار بر می‌سازد؟

   همچنین در بخش دوم به همراه نگاهی به مقاله‌ی «عکاس برتر مستند، کنش هنری» نوشته‌ی بهنام صدیقی بحثی پیرامون نسبت  پژوهش و آموزش به همراه عکاس برتر مستند صورت خواهد گرفت.

   نشست فوق روز پنجشنبه ۹۷/۲/۲۷  از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۳ در سالن سینمای دانشگاه سوره برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه برای علاقه‌مندان آزاد می‌به همراهشد.

   بهنام صدیقی فارغ التحصیل کار‌شناسی عکاس برتر در سال ۱۳۸۷ از دانشکده هنرهای زیبه همراه دانشگاه تهران هست. او علاوه بر سابقه‌ی عکاس برتر مطبوعاتی، تاکنون نمایشگاه‌های متعدد انفرادی و گروهی در داخل و خارج از ایران برگزار کرده هست. همچنین صدیقی از سال ۱۳۸۸ به تدریس عکاس برتر در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی پرداخته و هم اکنون  در آموزشگاه عکاس برتر حرفه‌ای دوره‌های متعددی چون «کارگاه عکاس برتر مستند» و «آشنایی به همراه عکاسان بزرگ جهان» را تدریس می‌کند.

محل برگزاری نشست: خیابه همراهن آزادی، بین خیابه همراهن خوش و آذربه همراهیجان، دانشگاه سوره، سالن سینما


نویسنده


دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم