راهنمای خرید دوربین های چاپ سریع Fuji Instax

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ عکاسی


آیا قصد دارید دوربین چاپ سریع فوجی اینستکس (Fuji Instax) بخرید؟ این راهنمای بررسی و قیمت به شما در انتخاب دوربین چاپ سریعتان کمک خواهد کرد. این دوربین های فوری می توانند برای عکاسان حرفه ای نیز جذاب به همراهشند و برای اوقات فراغت و سرگرمی و به همراهزیابی خلاقیت مورد هستفاده قرار گیرند از این رو این مطلب عکاس برتر را به آن ها اختصاص می دهیم.


خرید انواع دوربین چاپ سریع – مشاوره خرید رایگان – مورد تایید عکاس برتر

دوربین های Instax Mini

دوربین Instax Mini 8

قیمت: حدود ۶۰ دلار آمریکا

این یک دوربین سطح مبتدی برای رده Instax هست. ۷ رنگ مختلف دارد، بنابراین بسیار چشمگیر هست! این دوربین بسیار ساده و پایه هست. یک فلاش خودکار دارد که همیشه زده می شود، بر روی ۱/۶۰ ثانیه به همراهقی می ماند، و شما می توانید به همراه تنظیم یک دکمه گردان در جلو، نوردهی را برای سناریوهای نورپردازی مختلف جبران کنید. همچنین به دو به همراهتری AA نیاز دارد.

یک نکته در مورد این دوربین این هست که هستفاده از آن فوق العاده آسان هست. ما آن را به دست پسر ۳ ساله مان دادیم، و او کاملا از آن سر درآورد، از جمله این که خودش آن را روشن و خاموش کرد. او می تواند عکس را به همراه منظره یاب به آسانی کادربندی کند، و دکمه شاتر در جلوی دوربین برای دست های کوچک او خوب عمل می کند.

بهترین گزینه برای:

– امتحان کردن رده Instax

– بچه ها

خرید محصول

دوربین Instax Mini 70

قیمت: حدود ۱۱۵ دلار آمریکا

این دوربین تازه وارد جدید در رده Instax هست، و ویژگی های اضافی زیادی نسبت به Mini 8 دارد. نکته جانبی: این دوربین یک طراحی براق جدید و رنگ های مختلف دارد.

اول از همه، این دوربین برای سلفی ساخته شده هست. و یک مُد سلفی برای اطمینان از این که چهره زیبه همراهی شما در فوکوس به همراهشد، به علاوه یک دکمه جلو برای آسان کردن عکاس برتر، و یک آینه سلفی جلو برای کادربندی درست دارد. همه چیز بسیار ساده و دم دست هست!

ویژگی های دیگر آن شامل مُدهای ماکرو و منظره توکار، کنترل روشنایی، فلاش پُرکننده، محل نصب سه پایه، مُد High Key (نور زیاد)، و کنترل نوردهی خودکار می به همراهشند. مورد آخر به نورپردازی در صحنه نگاه می کند، و نوردهی و فلاش را به همراه هم متعادل می کند تا یک پس زمینه روشن تر به شما بدهد. Mini 8 می تواند در فضاهای داخلی پس زمینه های سیاه به شما بدهد، و این تنظیمات سعی می کند این مشکل را حل کند! این گزینه می تواند سرعت شاتر را کمی آهسته کند، بنابراین دستان خود را محکم نگه دارید!

بهترین گزینه برای:

سلفی

خرید محصول

دوربین Instax Mini 90 Neo Classic

قیمت: حدود ۱۴۰ دلار آمریکا (در حال حاضر به نظر می رسد که حدود ۱۱۰ دلار آمریکا به فروش می رسد!)

اکنون به به همراهلای رده Instax Mini می رسیم – ۹۰ Neo Classic. این دوربین یک ظاهر صاف و جذاب دارد، و در رنگ های قهوه ای و سیاه عرضه می شود. و دارای انواع ویژگی های جذاب هست.

مانند Mini 70، مُدهای ماکرو و منظره توکار، کنترل روشنایی، و محل نصب سه پایه دارد. و دارای ویژگی های اضافی واقعا فوق العاده ای می به همراهشد.

از جمله مُد نوردهی دوگانه، که گزینه مورد علاقه من هست. این ویژگی دو تصویر را بر روی یک قطعه فیلم نوردهی کرده، و نتایج بسیار خلاقانه و غیر منتظره ای ارائه می دهد! پر از سرگرمی هست.

همچنین مُد bulb، تا ۱۰ ثانیه، مُد کودکان (برای اطمینان از این که عکس های شما تار نمی شوند)، مُد مهمانی (برای نور کم)، یک تایمر خودکار، دو کنترل شاتر برای آسان تر کردن عکاس برتر افقی و عمودی، یک به همراهتری قابل شارژ و شارژر دارد.

و یک فلاش به همراه عملکرد به همراهلا که می توانید آن را خاموش کنید! بله، این تنها Instax هست که در آن می توانید فلاش را خاموش کنید، و من عاشق آن هستم! من زیاد طرفدار فلاش نیستم، بنابراین داشتن کنترل بر روی آن عالی هست.

اکنون برای تغییر مُدهای روی این دوربین، شما به همراهید یک دکمه را فشار دهید، و سپس دکمه گردان جلویی را بچرخانید تا در میان مُدها جابجا شوید. به نظر من این کمی غیر ضروری، و مایه زحمت هست. من تنها فشار دادن یک دکمه را ترجیح می دهم. البته چیز چندان مهمی نیست، اما قطعا ایده آل نیست.

عکاس برتر: مُد عکاس برتر bulb چیست؟ این مُد عکاس برتر به شما امکان به همراهز نگه داشتن شاتر تا زمان مورد نظرتان را می دهد. به کمک آن می توانید عکاس برتر خلاقانه به همراه نوردهی طولانی انجام دهید.

بهترین گزینه برای:

عکاس برتر فوری خلاقانه

علاقه مندان جدی به Instax

خرید محصول

چاپگر Instax Share Smartphone

قیمت: حدود ۱۰۵ دلار آمریکا

عاشق ظاهر و جذابیت فیلم فوری هستید، اما نمی خواهید از یک دوربین Instax هستفاده کنید؟ اینجهست که چاپگر گوشی هوشمند SHARE وارد صحنه می شود! شما می توانید هر عکسی که بر روی گوشی هوشمندتان هست (از جمله عکس هایی که از هر دوربین دیگری به آنجا منتقل کرده اید) را بر روی فیلم مینی Instax چاپ کنید. حتی می توانید چند گوشی را به یک چاپگر متصل کنید، و همه در یک مهمانی می توانند عکس های خود را چاپ کنند. واقعا جذاب هست!

بهترین گزینه برای:

عکس های فوری بدون دوربین فوری

خرید محصول

دوربین های عریض اینستکس یا Instax Wide

دوربین Instax 210

قیمت: حدود ۷۰ دلار آمریکا

این یک دوربین Instax Wide سطح مبتدی هست، و دوربینی که ما را به رده Instax رساند. ما این دوربین را به سفر بردیم، و عکس هایمان را به همراه افرادی که ملاقات کردیم و از آنها عکس گرفتیم، به اشتراک گذاشتیم. که برخی از بهترین خاطرات عکاس برترمان تا کنون بودند!

این دوربین بسیار ساده هست. مُدهای روشن و تاریک کننده، دو گزینه فاصله فوکوس (پرتره و منظره) و یک اتصال کلوزآپ به همراه یک آینه سلف پرتره دارد، و به شما اجازه می دهد عکس های ماکرو بگیرید.

این دوربین بزرگ و سنگین هست. فیلم Instax Wide قابل توجه، و برای به اشتراک گذاری به همراه دیگران عالی هست.

بهترین گزینه برای:

وارد شدن به رده Instax Wide

عکاس برتر در سفر (اگر اندازه بزرگ آن برایتان مهم نیست!)

خرید محصول

دوربین Instax Wid 300

قیمت: حدود ۱۰۰ دلار آمریکا

این نسخه جدیدتر دوربین Instax Wide هست. این دوربین یک طراحی شیک تر، دکمه پاور بر روی جای انگشت، یک منظره یاب نوری پیشرفته، یک محل نصب سه پایه و یک دکمه گردان حلقه لنز برای تغییر مُد فوکوس دارد. همچنین یک مُد فلاش پر کننده نیز دارد.

مانند ۲۱۰، این دوربین نیز یک لنز کلوزآپ برای عکس های ماکرو، و جبران نوردهی برای روشن و تاریک کردن عکس دارد.

من فکر می کنم این دوربین ظاهر بهتری نسبت به ۲۱۰ دارد، و کمی به همراهریک تر هست، اما غیر از این تغییر چندان دیگری در به روزرسانی آن نسبت به ۲۱۰ نمی بینم. من عینک می زنم، و متوجه شده ام که نگاه کردن از میان منظره یاب جدید سخت تر هست. دکمه پاور نیز به راحتی راه اندازی می شود، و خوانده ام که بعضی از افراد دوربین را در کیفش روشن کرده اند و حتی در اثر این کار آن را شکسته اند. بنابراین مراقب به همراهشید، ممکن هست وقتی که دوربین در یک کیف قرار دارد، بخواهید به همراهتری ها را درآورید!

بهترین گزینه برای:

Instax Wide به همراه چند ویژگی بیشتر

خرید محصول


خرید انواع دوربین چاپ سریع – مشاوره خرید رایگان – مورد تایید عکاس برتر

نتیجه گیری

امیدوارم به همراه این مطلب کمی به همراه ویژگی های دوربین های چاپ سریع Fuji Instax آشنا شده به همراهشید! اگر می خواهید وارد عکاس برتر فوری شوید، در اینجا یک انتخاب برای همه وجود دارد. Mini یا Wide، ساده یا دارای قابلیت های زیاد، حرف آخر این هست که عکاس برتر فوری سرگرم کننده و لذت بخش هست. آن را امتحان کنید!

نویسنده: لاورن لیم (LAUREN LIM)

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم