اسامی عکاسان راه‌یافته به نمایشگاه عکاس برتر موقوفات

۱۸ دی ۱۳۹۶ عکاسی

   به همراه پایان مرحلۀ داوری «جشنواره عکاس برتر موقوفات تهران»، عکاسان راه یافته به این جشنواره مشخص شدند.

  ساتیار امامی، مرتضی نیکوبذل و احسان رأفتی داوری این جشنواره را به دبیری الهه عزیزی بر عهده داشتند. در نخستین مرحله داوری، از میان یک هزار و ۳۵۰ عکس ارسال شده به دبیرخانه، داوران ۷۰ عکس را به عنوان آثار منتخب، شایسته حضور در مرحلۀ بعدی دانستند. در مرحله دوم داوری، از میان ۷۰ عکس منتخب، داوران ۳۵ عکس را به عنوان آثار راه یافته به بخش نهایی نمایشگاه انتخاب کردند.

  همچنین در روز داوری، پس از بررسی‌های نهایی، سه عکاس بر‌تر جشنواره مشخص شدند تا در روز اختتامیه، به همراه اهدای جوایز نقدی، دیپلم افتخار و تندیس زرین جشنواره از آن‌ها تجلیل به عمل آید. ضمنا در این مراسم، از ده عکس بر‌تر نیز به همراه اهدای لوح سپاس تقدیر خواهد شد.

   اسامی عکاسان راه یافته به نمایشگاه «جشنواره عکاس برتر موقوفات تهران»:

ثنا پازوکی، زهرا‌ پورعبدالله، نیلوفر ره‌کوی، حامد جعفرنژاد، مجتبی عسگری، پیکان سمندری، یوسف قاسمی، ارشیا تقی‌زاده، مرتضی صدیقی‌فرد، رئوف شهبه همراهزی، احسان جزینی، علیرضا رحمانی، محسن کابلی و احمدرضا کریمی هرکدام به همراه یک عکس، علی مال‌زیری‌پاپی و حمید عزیزی  هرکدام به همراه دو عکس،  احمد صادقی و مقداد مقددی هرکدام به همراه سه عکس، محسن سجادی به همراه چهارعکس و منتظر بیاتی به همراه شش عکس، عکاسان راه‌یافته به نمایشگاه هستند.

  نمایشگاه تصاویر راه یافته به جشنواره از تاریخ دوشنبه ۱۸ دی لغایت پنجشنبه ۲۱ دی ماه در گالری کانون زبه همراهن پارسی موقوفه دکتر افشار هر روز از ساعت ۱۲ الی ۱۷ پذیرای به همراهزدید علاقمندان هست.

  همچنین مراسم اختتامیه روز پنجشنبه ۲۱ دی ماه، از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در کانون زبه همراهن پارسی موقوفۀ دکتر افشار برگزار خواهد شد.

  آدرس کانون زبه همراهن پارسی: تهران، خیابه همراهن ولیعصر، سه راه زعفرانیه، کوچه شهید عارف نسب، پلاک شماره ۱۲

  شرکت در مراسم اختتامیه برای عموم آزاد هست.


نویسنده


دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم